Warsztat wyjazdowy dla kobiet, które utknęły w zadaniowości, straciły przez to kontakt ze swoją kobiecością i chcą przywrócić jej właściwe miejsce w swoim życiu.

KOBIECOŚĆ GŁĘBOKO spOtkana

Do mocy płynącej z działania dołącz moc płynącą z kobiecego istnienia i otwórz się na pełny wymiar Twojego życia!

warsztat na Dzień Kobiet 

7-10 marca, Kwietne Łąki w Wojnowie

Od-kObiecenie

Praca i życie w męskiej energii to bardzo duży powód 'odkobiecenia’ na rzecz bycia typowym osiągaczem. – Kama

Praca w korporacji amazonkuje kobiety. – Anna

Nie musisz pracować w korporacji, żeby być posiadaczką zbyt dużej ilości męskiej energii i doświadczać od-kobiecenia.

Wystarczy, że żyjesz w trybie od zadania do zadania. I jeśli tak jest, prawdopodobnie brakuje Ci zakorzenienia we własnym ciele, a Twoim życiem kieruje napięty plan i głowa.

Zapewne daje to konkretne efekty, ale czy sprawia, że jesteś do końca spełniona?

Czy czujesz się od-kobiecona?

My kobiety żyjące we współczesnym świecie wpadamy w pułapkę nieustannego działania, zadaniowości, życia od celu do celu, wyrabiania się i osiągnięć. Siła i sprawczość są ogromnym zasobem. Ale kiedy w niej utykasz, zaczyna się zwracać przeciwko Tobie i żąda w zamian coraz więcej. 

Poczułaś już pewnie, że jeśli żyjesz głównie wykazywaniem się i dawaniem rady na różnych polach, jest cena do zapłacenia. I że wtedy Twoja siła paradoksalnie zaczyna Cię osłabia.

Bo kiedy Cię zagarnia, to ona zaczyna używać Ciebie, zamiast Ty jej. I nie umiesz zatrzymać już swojego rozpdzonego pociągu, chociażby po to, żeby odpocząć.

Jeśli zależy Ci na sobie i na swoim życiu – zatrzymaj się i odzyskaj to, co zgubiłaś po drodze – luz i radość wewnętrznej kobiecości!

AUTODIAGNOZA

Przeczytaj punkty z listy poniżej. Jeśli utożsamiasz się choćby z jednym z nich, to prawdopodobnie w Tobie i w Twoim życiu brakuje kobiecej energii.

ZADANIOWOŚĆ

Jesteś w pułapce nieustannego działania, zadaniowości i życia od celu do celu. Utknęłaś w przymusie wyrabiania się i osiągnięć.

Nie umiesz już zatrzymać swojego rozpędzonego pociągu.

Czasami jesteś czymś tak pochłonięta, że zapominasz, że nic nie jadłaś od kilku godzin albo że chciało Ci się siku.

Jedynym usankcjonowanym powodem, żeby zwolnić jest jakaś obiektywnie ważna sytuacja, np. urlop macierzyński albo choroba. Tylko wtedy możesz przestać się zajeżdżać.

Nie umiesz odpoczywać. Nawet jeśli to zrobisz, to i tak nie czujesz, że się tym cieszysz czy wzmacniasz.

PERFEKCJONIZM

Cierpisz na syndrom „nie-dość”. 100% (a nawet 150%!) wysiłku, jaki wkładasz w to, co robisz, nigdy nie jest wystarczający. Utknęłaś w spirali perfekcjonizmu, który nie pozwala Ci docenić i szczerze ucieszyć tym, co już osiągnęłaś. 

Uważasz, że zawsze mogłaś zrobić coś jeszcze lepiej, chociaż inni mówią Ci, że jest doskonale. 

Albo twierdzisz, że każdy mógły zrobić czy osiągnąć to, co Ty.

ZDROWIE

Twoje ciało zaczyna się buntowac i mówi Ci stop! Chorujesz, zwłaszcza na choroby autoimmunologiczne.

Czujesz się stale zmęczona i osłabiona, ciężko wstaje Ci się rano, chociaż nie ma ku temu realnego powodu. Brakuje ci energetycznego paliwa.

Zdarza Ci się objadać czy sięgać po używki. Albo wręcz pomijac posiłki, bo to, co robisz jest ważniejsze, niż ciepły obiad.

PUSTKA

Odczuwasz pustkę, nawet jeśli pozornie wszystko jest w porządku.

Masz wszystko, czego pragnęłaś, ale na koniec to nie smakuje, tak jak się spodziewałaś. Czasem zastanawiasz się: Czy to wszystko, o co chodzi w życiu? To po to tyle harowałam?

Tęsknisz za czymś, czego nie potrafisz opisać. Niby jest ok, powinnaś się cieszyć, a wcale nie jesteś szczęśliwa. I w dodatku obwiniasz się za to uczucie, bo nie ma powodu, żeby miało być Ci źle.

KRYZYS & WYPALENIE

Czujesz się wypalona i przytłoczona. Masz poczucie, że ciągle ktoś coś od ciebie chce, a Ty potrzebujesz po prostu świętego spokoju.

Jesteś zmęczona i zobojętniała. Czasem nawet zastanawiasz się czy nie masz depresji.

 

TWÓRCZOŚĆ I PASJE

Są rzeczy w życiu, które kochasz, a raczej kochałaś robić. Teraz przestałaś, bo nie masz na nie czasu. Czasem obiecujesz sobie, że do nich wrócisz, bo dobrze Ci robiły, ale zawsze kończy się tak samo – jesteś zbyt zmęczona, żeby się nimi zająć.

Nie masz marzeń. Albo właśnie masz piękne sny i wielkie marzenia, ale nie starcza Ci już siły na ich realizację.

GŁĘBSZY SENS

Straciłaś kontakt ze sobą. Nie wiesz do końca, kim jesteś i czego chcesz.

Wiesz, że coś Cię woła, ale nie potrafisz za tym pójść – nie wiesz jak, nie wierzysz do końca, że to możliwe.

Przeczuwasz, że w życiu chodzi o coś więcej, a tymczasem życie przecieka ci przez palce.

 Jeśli utożsamiasz się choć z jednym punktem, ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie!

„Wiele współczesnych kobiet dowiodło ponad wszelką wątpliwość, że są równe mężczyznom, a nawet lepsze od nich (…) Ale jednocześnie bardzo często są one nieszczęśliwe.

Mam wszystko – mówią. Doskonałą pracę, dom, ubrania, i co z tego? Co z tego wynika? Musi być coś więcej. Urodziłam się, a gdy umrę, będzie tak, jakbym nigdy nie żyła”.

Marion Woodman

Jeśli udowodniłaś, że potrafisz naprawdę wiele i masz wszystko, na czym Ci zależało, ale jesteś rozczarowana, choć miałaś być szczęśliwa, to prawdopodobnie brakuje w tym wszystkim Twojego serca, czyli Ciebie.

Wyobraź sobie, jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś odzyskała wybór i świadomie korzystała i z serca, i z siły w zależności od tego, co na dany moment jest Ci potrzebne.

Gdybyś żyła w przepływie zamiast w utknięciu.

Gdybyś mogła realizować swoje tęsnoty i wizje życia, jakiego pragniesz, a to co w środku byłoby spójne z tym, co na zewnątrz.

Kim byś wtedy była? Jaki świat byś tworzyła? Za czym być poszła, a co byś odrzuciła, gdybyś była swoją pełnią?

Na te wszystkie pytania nie znajdziesz odpowiedzi, jeśli nie masz kontaktu ze swoją wewnętrzną kobiecością. Bo męskość pozwala na realizację planów, ale to kobiecość podpowie Ci, w co warto się zaangażować i to jest zgodne z celem Twojej duszy.

Jeśli chcesz połączyć się z nią i odkryć swoją pełnię, a do swojej siły dołożyć swoje serce i tworzyć życie, za jakim tęsknisz, bierz dla siebie miejsce na tym warsztacie.

Wiedz, że możesz żyć i produktywnie, i bardzo twórczo!

Zobacz poniżej, do czego Cię zapraszam – z miłością! 💜

co dokładnie dostajesz ode mnie

rezerwując miejsce dla siebie

KOBIECE WARSZTATY & POZNANIE SIEBIE

Weźmiesz udział w doświadczaniu – siebie i tego, kim jesteś. Bez celu i oczekiwań. W zaufaniu do tego, co w Tobie jest. Przekonasz się, że to wystarczy.

Na warsztatach dostaniesz ode mnie wskazówki, narzędzia, ćwiczenia i mnóstwo wsparcia. Przekonasz się, jak ważna w Twoich indywidualnych procesach będzie obecność grupy.

Pracujemy 3 godziny do południa i 2 godziny po. Zostanie Ci jeszcze mnóstwo czasu dla siebie.

Program warsztatów przygotowany jest w oparciu o narzędzia i założenia Marion Woodman, które wykorzystywała w pracy ze świadomą kobiecością.

KWIETNE ŁĄKI & REGENERACJA

Zamieszkamy w przytulnym i jasnym miejscu (7-10 marca) zatopionym w naturze.

KWIETNE ŁĄKI to przestrzeń, która już z samej nazwy nadaje się na proces odkrywania kobiecości!

Ale jak to w piramidzie potrzeb Maslowa – najpierw musisz odpocząć i dobrze zjeść, żebyś mogła odkrywać głębsze warstwy siebie. O nasze bazowe potrzeby zadba Joanna – opiekunka miejsca i nasza gospodyni. Mówi, że ciężko lekko żyć, a im się tam jakoś udaje. Dobrze się zapowiada, co? 

Wyśpisz się wygodnie przez 3 noce, a 3 razy dziennie dostaniesz pyszne i rozgrzewające posiłki. Pod sam nos! 💜

KWIETNE ŁĄKI możesz podejrzeć TUTAJ

WSPÓLNOTA KOBIET & GŁĘBOKIE WYTCHNIENIE

Uzdrowienie nie dokonuje się w samotności i izolacji. Do zmiany potrzebna jest wspólnota.

Kiedy jest trudno, naturalnie dążymy do kontaktu z kobietami, bo ich obecność potrafi być naprawdę kojąca! Taka już nasza kobieca psychika, ale jak się okazuje również biologia.

Od zawsze kobiety instynktownie gromadziły się w kręgach. Kieruje nas do tego oksytocyna – hormon więzi, który krąży w naszej kobiecej krwi. Czerpiemy od siebie nawzajem siłę, a wspólnotowa energia jest naprawdę kojąca!

Grupa niesie, kiedy robi się trudno. Skorzystasz z niej w trakcie warsztatów.

Świadoma kobiecość jest bardzo praktyczna, bo daje wskazówki, jak pełniej żyć. Podpowiada kierunki i zdradza rady, dzięki którym w prosty sposób uczynisz swoje życie pełnowymiarowym przeżyciem.

Chcesz tego dla siebie?

Świadoma kobiecość jest bardzo praktyczna, bo daje wskazówki, jak pełniej żyć. Podpowiada kierunki i zdradza rady, dzięki którym w prosty sposób uczynisz swoje życie pełnowymiarowym przeżyciem.

Chcesz tego dla siebie?

ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE, JEŚLI:

Po życiu w męskiej energii działania temat kobiecości stał się dla Ciebie ważny i chcesz znaleźć swój sposób, w jaki mogłabyś ją wyrażać.

Utknęłaś w trybie od zadania do zadania (w pracy czy w życiu prywatnym) i jesteś tym zmęczona.

Lubisz swoją siłę i sprawczość i nie chcesz z nich rezygnować, ale czujesz, że sama siła to za mało, żeby być w swojej pełni.

Ciągle pędzisz, brakuje Ci czasu. Obiecujesz sobie, że osiągniesz jeszcze tylko (x) i wtedy się zatrzymasz, ale kosztuje Cię to coraz więcej energii, a przynosi coraz mniej zadowolenia.

Jesteś specjalistką od „gaszenia pożarów” u innych, ale bez mrugnięcia okiem zostawiasz siebie.

Nie umiesz odpoczywać.

Jesteś zmęczona dawaniem rady.

Nie chcesz już przekraczania swoich własnych granic (także przez samą siebie).

Szukasz swojej własnej definicji kobiecości i tego, jak chcesz ją wyrażać.

Chcesz do mocy płynącej z męskiego działania dołożyć moc płynącą z kobiecego istnienia i cieszyć się i jednym, i drugim!

Zbudować zdrowe połączenie między nimi.

Chcesz poczuć miękkość, luz i wolność.

Chcesz odkryć i zrozumieć głębokie siły, które kierują twoim życiem.

Być wspierana w odpoczynku, nie obwiniana i rozliczana.

Żyć twórczo, nie tylko zadaniowo.

Głęboko odetchnąć i pobyć w naturze.

Wymienić energię z innymi kobietami i nie czuć się osamotniona.

co może się dla Ciebie wydarzyć

JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ PRZYJECHAĆ

Odzyskasz miejsce wyboru. To Ty zaczniesz decydować, kiedy bardziej potrzebujesz swojej męskiej, a kiedy kobiecej energii. Przekonasz się, że to otwiera świeżą perpesktywę na siebie i swobodną przestrzeń na spontaniczne, lekkie bycie. Bez ról i usztywnienia.

Odkryjesz nowy wzorzec życia w zgodzie ze sobą zamiast wbrew sobie.

Znajdziesz zdrowy balans dla męskiej i kobiecej energii – taki, który wspiera i Twoje cele, i to, kim jesteś.

Przekonasz się, ile mocy płynie z nie-działania, kiedy jesteś w połączeniu ze sobą i w pełni swojej kobiecości.

Rano wyjdziesz na taras, napijesz się spokojnie kawy – bez listy zadań po – i głęboko odetchniesz.

Spędzisz karmiący czas z innymi kobietami, ale przede wszystkim spotkasz kogoś, za kim tęsknisz najbardziej – samą siebie.

Autorski program warsztatów stworzyłam dla Ciebie na bazie mojej 17-letniej psychologicznej pracy z kobietami i w ujęciu świadomej kobiecości według Marion Woodman.

CO ZAWIERA CENA

  • Mój autorski program warsztatów rozwojowych, który przygotowałam na bazie koncepcji Marion Woodman.

  • Nocleg w pokojach 2 lub 3-osobowych.

  • Pyszne posiłki (śniadanie, obiad, kolacja).

  • Niespodzianki 🎁

  • Cena NIE zawiera transportu na miejsce wydarzenia.

Kiedy do silnej i działącej części dołączysz tę miękką, kobiecą, życie wytryśnie z Ciebie jak fontanna, a Ty będziesz już wiedziała, czego pragniesz i weźmiesz to sobie z miłością! (zamiast rozmieniać się na drobne i tracić czas na nie-swoje cele).

BIERZ MIEJSCE DLA SIEBIE - Z MIŁOŚCIĄ!

Odkryj swoją kobiecość i twórz życie warte przeżycia!

Przejdź do sklepu przez guzik poniżej i sprawdź opcję płatności ratalnej!

POZNAJMY SIĘ!

Cześć! Tu Joanna. Jestem doktoryzowaną psycholożką i terapeutką. Tworzę DROGĘ KOBIETY – czułą przestrzeń, w której wspieram kobiety w życiowych kryzysach. Szkolę się w Instytucie Psychologii Procesu i w Marion Woodman Foundation.

Pomagam tym, które żyją w trybie od zadania do zadania i zgubiły w nim siebie. Które doskonale wiedzą czym jest kontrola, ale zapomniały, czym jest autentyczność i miękkość, bo odkąd pamiętają, stale muszą zadowalać innych, dawać radę i być silne.

Wspieram je w tym, żeby przypomniały sobie, kim tak naprawdę są. Albo odkryły to po raz pierwszy w swoim życiu

Jeśli jest Ci w życiu źle w życiu, wiedz, że przyszła pora na zmiany. I na decyzję, żeby w końcu potraktować swoje tęsknoty i pragnienia poważnie. 

W głębi duszy już to wiesz. Czas zbudować na nich nowe życie.

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Jestem Ci naprawdę bardzo wdzięczna za te warsztaty. Za Twoje ciepło, czułość, ciekawość, otwartość i czas jaki nam ofiarowałaś! One chyba trafiły u mnie w dobry moment. To wszystko ma moc!

 

ZADOWOLONA KLIENTKA
O WARSZTATACH

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Joasiu, dziękuję bardzo za to doświadczenie. Dokładnie tego potrzebowałam! Jestem Ci ogromnie wdzięczna, że stworzyłaś idealne warunki do tego, żebym mogła przekroczyć swój próg, którego nie mogłam przejść aż do naszego warsztatu. Dla mni to był skok kwantowy! Dziękuję!

 

MAŁGOSIA
O KURSIE O POWOŁANIU

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Mimo, że był to proces grupowy, miałam poczucie, że jest czas na mój indywidualny proces, czułam się zaopiekowana. Bezcenne też było wsparcie, które udzielałaś na każdym etapie trwania kursu, proponując kontakt mailowy lub indywidualną konsultację. Dużym plusem była też wg mnie otwartość na aktualne potrzeby grupy. Nie było ślepego realizowania materiału i odhaczania kolejnych tematów czy zadań, ale uważne i troskliwe podejście do uczestników grupy.

ANNA
O KURSIE O POWOŁANIU

 

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Odsłuchałam 2 webinary o krytyku wewnętrznym. I to jest SZTOS.

To jak prowadzisz ćwiczenia z Dziewczynami i to jak one się otwierają, jest transformujące i dla mnie. Dziękuję! Masz moc!

 

ZADOWOLONA KLIENTKA
O WEBINARZE O KRYTYKU WEWNĘTRZNYM

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Czuję wolność, lekkość, otwartość na nowe możliwości, bez presji spełniania cudzych oczekiwań. Chciałabym, aby to uczucie trwało. Dziękuję.

 

ANIA
O KURSIE O KRYTYKU

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Dobry wieczór, właśnie słuchałam części webinaru o krytyku i chciałam bardzo podziękować za czas, który pani nam daje, za przestrzeń w której można osiąść słuchać i brać:)! Po przemyśleniach na niektóre moje zachowania patrzę albo próbuję patrzeć inaczej. I już wiem, że poczucie własnej wartości to baza i będę się starała tego trzymać!

 

MONIKA
O WEBINARZE

 

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Asiu, cudowne jest to, że dajesz takie praktyczne narzędzia. Ich moc czuć od razu! Wiem, że to praca powtarzalna i długoterminowa. Ale to daje taką energię do pracy! Dosłownie czuć, że to działa! Dziękuję i ogrmonie się cieszę, że do Ciebie trafiłam!

 

JUSTYNA
O KURSIE O KRYTYKU WEWNĘTRZNYM

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Ćwiczenia, które zaproponowałaś nam do pracy własnej, pozwoliły mi na wgląd i odkrycie kolejnych aspektów siebie, których nie wymyśliłabym „na głowę”.

Twój sposób pracy, Twoje narzędzia, wiedza, doświadczenie, empatia i profesjonalizm plus moje zaangażowanie w proces dały efekt, którego się nie spodziewałam. Jestem bliżej siebie i za to Ci dziękuję.

ANNA
O KURSIE O KRYTYKU

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Dużo uwolnienia, pewności i sensu dzięki niesamoitym webinarom od dr Joanny Kot @drogakobiety, która daje proste narzędzia o potężnej mocy. Polecam bardzo!

 

MAGDA
O KURSIE O KRYTYKU WEWNĘTRZNYM

CO MÓWIĄ KOBIETY, KTÓRYM POMOGŁAM

Joanna, doświadczenie zmiany, tak, to to! Czuję, widzę, doświadczam! Piękne!

 

GOSIA
O KURSIE O KRYTYKU WEWNĘTRZNYM

NAPISZ DO MNIE

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji albo chcesz zdzwonić się na chwilę, żeby porozmawiać o warsztacie? Zostaw mi wiadomość poniżej!

7 + 4 =